SÖZCÜ 18 yaşında

SÖZCÜ, “Sözümüz namusumuzdur” diyerek 17 yıl önce bugün yayın hayatına başladı. Atatürk’ün gösterdiği yoldan ayrılmayacağına, halkın ve haklının yanında, laik, demokratik ve çağdaş Türkiye’den yana olacağına söz verdi.

O gün verdiğimiz namus sözünü, bütün engellemelere rağmen tuttuk. Okurlarımızın büyük desteğiyle bugünlere kadar geldik. Zirveden hiç inmeyen SÖZCÜ, manşetleriyle, ses getiren haberleriyle iktidarı sürekli uyardı. Baskılara rağmen yılmadı, geri adım atmadı. Manşetlerimizin ne kadar haklı ve yerinde olduğu ise geçtiğimiz 17 yılda defalarca ortaya çıktı.

BU süre zarfında patronumuz Burak Akbay’ın ve siz sevgili okurlarımızın desteğiyle sürekli büyüyen SÖZCÜ Gazetesi’ne 10 yıl önce KORKUSUZ Gazetesi ve geçen yıl da SÖZCÜ TV eklendi. Bu kardeş yayınlarla birlikte SÖZCÜ kocaman bir medya grubu ve aile haline geldi.

ÖZGÜR medyanın gururu olan SÖZCÜ Medya Grubu, bundan böyle de “Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan ve Tek Devlet” ilkesiyle, Ulu Önder Atatürk’ün işaret ettiği laik, demokratik, hukuk devletine yakışır şekilde yayıncılığına devam edecektir. Bizi okumaya ve izlemeye devam edin…

Metin YILMAZ

Genel Yayın Yönetmeni

27 Haziran 2007’deki ilk sayımız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir